lina MPK 273

Re: lina MPK 273

Postprzez -.- » 14 Lis 2012, 22:53

Nie ma sie co ludzic mpk nie bylo i nie bedzie...
-.-
 
Posty: 15
Rejestracja: 05 Lut 2011, 18:50

Re: lina MPK 273

Postprzez Sołtys » 15 Lis 2012, 07:44

W ostatnich tygodniach zostały zrobione dwa kursy kontrolne autobusem MPK. Zostały przekazane uwagi dotyczące trasy, które mają być usunięte do końca tego tygodnia. NIe powiem że na 100% będzie w tym miesiącu jeździł, ale wszystko robimy od miesiecy aby tak było. Wszystko komplikuje uskok na drodze do Gołuchowic. Miała tam być robiona kanalizacja, ale nie została podpisana zgoda przejścia przez działkę, więc trzeba było zrobić nowe plany na które czeka się kilka miesięcy. Myślę że zastosowane tymczasowego rozwiązania ułatwi sprawę i autobus będzie jeździł. Bardzo mi zależy i nie odpuszczam tematu.Pozdrawiam
Sołtys
 
Posty: 65
Rejestracja: 18 Sty 2011, 14:51

Re: lina MPK 273

Postprzez lady » 21 Lis 2012, 21:53

lady
 
Posty: 8
Rejestracja: 08 Lut 2011, 15:42

Re: lina MPK 273

Postprzez aqq » 21 Lis 2012, 23:24

nie pozostaje nam nic innego jak tylko grzecznie podziekowac Panu soltysowi :) mam jeszcze jedno pytanie a mianowicie gdzie bedzie przystanek Podole, kolo "baru" czy wyzej ?
aqq
 
Posty: 6
Rejestracja: 30 Mar 2011, 20:44

Re: lina MPK 273

Postprzez Sołtys » 22 Lis 2012, 07:14

Przystanek "Podole" będzie koło skrętu w kierunku na Podole.
Sołtys
 
Posty: 65
Rejestracja: 18 Sty 2011, 14:51

Re: lina MPK 273

Postprzez gilala » 23 Lis 2012, 14:38

Ten nowy rozkład jazdy jest niesamowity. Nie wiem kto będzie według niego jeździł? Gdzie są kursy w ciągu dnia, może chociaż ze dwa można by dołożyć.
gilala
 
Posty: 6
Rejestracja: 09 Lut 2011, 20:25

Re: lina MPK 273

Postprzez lady » 23 Lis 2012, 19:38

Tez uwazam ze przydalby sie jakis kurs w ciagu dnia. Ale zastanawiam sie jeszcze nad tymi przystankami. Bo jesli tak jest jak napisal pan Soltys i przystanek jest przy skrecie na podole a z rozkladu wnioskuje ze kolejny jest dopiero w radziszowie to co z osobami ktore mieszkaja na dole Jurczyc?Przeciez jak wprowadzano ta linie mowiono, ze przystanek bedzie bardziej na dole miejscowosci(okolice dawnego baru) a nie az tak u gory. Najlepszym rozwiazaniem bylo by zrobic jakis przystanek troche nizej bo jak mam isc na przystanek do radziszowa to juz chyba lepiej przejsc sie na mpk (263,253)ktore jedzie prosto do krk a nie przesiadac sie dodatkowo w Skawinie. Teraz uwazam,ze nie ma zachowanych proporcji miedzy przystankami i jest za duza przerwa pomiedzy przystankiem Podole a tym przy Slonoeczej w Radziszowie. Zdaje sobie sprawe ze kazdy chcialby aby mpk zatrzymywal sie ood jego domem,no ale jednek jest to troche krzywdzace ze tu z dolu osoby muszą isc albo do radziszowa albo pod górę na przystanek. Pozdrawiam.
lady
 
Posty: 8
Rejestracja: 08 Lut 2011, 15:42

Re: lina MPK 273

Postprzez Sołtys » 23 Lis 2012, 23:28

Zgadzam się z wami wszystkimi, każdy z mieszkańców ma rację, tylko po co tyle narzekać. Osoba mieszkająca daleko na "podolu" po przejściu dość dalekiego odcinka do przystanku przykładowo koło baru też może stwierdzić "jak doszłam tak daleko to do Radziszowa też dojdę na inny autobus". Wszystkim na pewno też nie będą pasować godziny kursowania, gdyż nie pracujemy w jednej czy dwóch fabrykach jedynych w okolicy. Proszę wrócić do postów starszych, praktycznie zawsze było źle. NIe było MPK, było źle. NIe kursował autobus przez prace kanalizacyjne było źle, pisali mieszkańcy że z Mpk to ściema itp. Zaczyna kursować to pojawiają się kolejne problemy. Może zamiast narzekać pokażmy że ten autobus jest nam potrzebny, aby w przyszłości go nie wycofali. Za kilka miesięcy będzie zmiana rozkładu jazdy wtedy zgłaszajmy potrzebne zmiany. Niech zacznie najpierw kursować aby zobaczyć jak się to będzie sprawdzać i ewentualnie wprowadzać poprawki.
Sołtys
 
Posty: 65
Rejestracja: 18 Sty 2011, 14:51

Poprzednia

Wróć do Pytania

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

cron