Dokąd skierować wniosek o oświetlenie

Dokąd skierować wniosek o oświetlenie

Postprzez DjWojtek » 18 Sty 2011, 10:59

Witam,
Chciałbym zapytać, do kogo mam zgłosić wniosek o dodatkowe oświetlenie na słupie.
Do burmistrza czy do sołtysa ?
DjWojtek
 
Posty: 4
Rejestracja: 18 Sty 2011, 09:28

Re: Dokąd skierować wniosek o oświetlenie

Postprzez DjWojtek » 18 Sty 2011, 13:49

Sam sobie odpowiem.
Zapytałem się w urzędzie w wydziale Inwestycji i Gospodarki Komunalnej. Dostałem taką odpowiedź:

"Wniosek o montaż dodatkowej nowej oprawy na istniejącym słupie sieci nn należy w pierwszej kolejności skierować do Sołtysa"
DjWojtek
 
Posty: 4
Rejestracja: 18 Sty 2011, 09:28

Re: Dokąd skierować wniosek o oświetlenie

Postprzez PIOTRZE » 15 Lut 2011, 09:03

nie wiem czy w dobrym temacie napisze ale temat o oświetleniu wiec napisze.. a mianowicie sprawa jest stara ale zaden Sołtys dotychczas nie mógł nic zrobic...chodzi o mały odcinek na terenie Radziszowa a raczej na granicy Jurczyc i Radziszowa przed firma RESIN chodzi o postawienie jednego słupa oswietleniowego ja sam juz tamtedy nie chodze nocami pieszo jak i wiekszosc z nas (zmotoryzowani) ale jest duzo uczniów i studentów którzy wracaja z autobusu czy też pocjągu w godzinach wieczornych no i ten odcinek jest bardzo niebezpieczny Kobiety ( i tutaj sie nie dziwie) boja sie tego odcinka ale i mlodsi uczniowie również.SAM będąc młodszy i tak jak wiekszosc wracałem w godzinach wieczornych własnie z autobusu albo stacii PKP nie czułem sie na tem odcinku bezpieczny . Ja wiem ze to teren Radziszowa ale im to nie przesxzkadza poniewaz tam juz nie ma doisc do zagospodarowan Radziszowskich . Ale może Pan Sołtys spróbował by porozmawiac z Panem OWCĄ sołtysem Radziszowa i cos w tej sprawie razem uradzą. pozdrawiam Serdecznie.
PIOTRZE
 
Posty: 11
Rejestracja: 30 Sty 2011, 12:08

Re: Dokąd skierować wniosek o oświetlenie

Postprzez lady » 15 Lut 2011, 10:19

Popieram powyższą wypowiedź. Sama chciałam też poruszyć ten temat, ale widzę że zostałam uprzedzona:)
lady
 
Posty: 8
Rejestracja: 08 Lut 2011, 15:42

Re: Dokąd skierować wniosek o oświetlenie

Postprzez Sołtys » 15 Lut 2011, 14:25

Jeśli chodzi o oświetlenie na granicy Jurczyc i Radziszowa jesteśmy po rozmowach z Panem Owcą i wstępnych ustaleniach.Na zebraniu wiejskim 9 lutego przedstawiłem ten temat niestety zebranie przegłosowało troszkę inny projekt więc na najbliższy czas temat oświetlenia w tym miejscu został zawieszony.
Sołtys
 
Posty: 65
Rejestracja: 18 Sty 2011, 14:51

Re: Dokąd skierować wniosek o oświetlenie

Postprzez -.- » 15 Lut 2011, 20:48

Inny projekt a mozna wiedziec jaki bo niestety nie mogłem byc obecny na tym zebraniu :(
-.-
 
Posty: 15
Rejestracja: 05 Lut 2011, 18:50

oświetlenie-projekt

Postprzez jurczyce » 15 Lut 2011, 21:18

Planowane oświetlenie:1projekt podole-ulica na której mieszkają państwo Okarmusowie i Brandysowie, 2-gi projekt-środkowa część Jurczyc, od państwa Jaskuła w kierunku Państwa Szczyrbaków.
jurczyce
Administrator
 
Posty: 122
Rejestracja: 17 Sty 2011, 18:52

Re: Dokąd skierować wniosek o oświetlenie

Postprzez BaKo » 30 Sie 2011, 13:44

Witam!
Mam pytanko – kiedy jest planowane zrealizowanie tych planowanych oświetleń Jurczyc, bo zbliżają się ciemne, długie wieczory, a tam jak było ciemno, tak jest ciemno... i żadnych ruchów odnośnie realizacji planów.
Pozdrawiam
BaKo
 
Posty: 20
Rejestracja: 30 Sie 2011, 13:34

Re: Dokąd skierować wniosek o oświetlenie

Postprzez jurczyce » 31 Sie 2011, 19:36

Bako więcej szczegółów. Projektów jest kilka, o który pytasz?
jurczyce
Administrator
 
Posty: 122
Rejestracja: 17 Sty 2011, 18:52

Re: Dokąd skierować wniosek o oświetlenie

Postprzez BaKo » 15 Wrz 2011, 09:06

Witam!
Pytam o ten drugi projekt – czyli środkową część Jurczyc od Państwa Jaskuła w stronę Państwa Szczyrbaków...
Ostatnio edytowany przez BaKo, 16 Wrz 2011, 08:35, edytowano w sumie 1 raz
BaKo
 
Posty: 20
Rejestracja: 30 Sie 2011, 13:34

Następna

Wróć do Pytania

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

cron