Serdecznie zapraszamy wszystkich fanów piłki nożnej w piątek na mecz otwarcia mistrzostw europy Polska-Grecja do świetlicy wiejskiej w Jurczycach na godz 18.00. Obowiązuje zakaz wnoszenia napojów alkoholowych. W środku budynku dostępne będzie stoisko z napojami.Sala będzie otwarta od godz.17.00
Wszystkie mecze polskiej reprezentacji będzie można oglądnąć na dużym ekranie w świetlicy! W sprawie innych ciekawych spotkań decyzje będą zapadały na bieżąco.
Poniżej terminarz rozgrywek:
• FAZA GRUPOWA
• Piątek 8 czerwca 2012 grupa A
• 1: Polska - Grecja, Warszawa godz. 18:00 (Stadion Narodowy) POL v GRE
• 2: Rosja - Czechy, Wrocław godz. 20:45 (Stadion Miejski) RUS v CZE
• Sobota 9 czerwca 2012 grupa B
• 3: Holandia - Dania, Charków godz. 18:00 (Stadion Metalist) NED v DEN
• 4: Niemcy - Portugalia, Lwów godz. 20:45 (Arena Lwów) GER v POR
• Niedziela 10 czerwca 2012 grupa C
• 5: Hiszpania - Włochy, Gdańsk godz. 18:00 (PGE Arena) ESP v ITA
• 6: Irlandia - Chorwacja, Poznań godz. 20:45 (Stadion Miejski) IRL v CRO
• Poniedziałek 11 czerwca 2012 grupa D
• 7: Francja - Anglia, Donieck godz. 18:00 (Donbas Arena) FRA v ENG
• 8: Ukraina - Szwecja, Kijów godz. 20:45 (Stadion Olimpijski) UKR v SWE
• Wtorek 12 czerwca 2012 grupa A
• 9: Grecja - Czechy, Wrocław godz. 18:00 (Stadion Miejski) GRE v CZE
• 10: Polska - Rosja, Warszawa godz. 20:45 (Stadion Narodowy) POL v RUS
• Środa 13 czerwca 2012 grupa B
• 11: Dania - Portugalia, Lwów godz. 18:00 (Arena Lwów) DEN v POR
• 12: Holandia - Niemcy, Charków godz. 20:45 (Stadion Metalist) NED v GER
• Czwartek 14 czerwca 2012 grupa C
• 13: Włochy - Chorwacja, Poznań godz. 18:00 (Stadion Miejski) ITA v CRO
• 14: Hiszpania - Irlandia, Gdańsk godz. 20:45 (PGE Arena) ESP v IRL
• Piątek 15 czerwca 2012 grupa D
• 15: Szwecja - Anglia, Donieck godz. 18:00 (Donbas Arena) SWE v ENG
• 16: Ukraina - Francja, Kijów godz. 20:45 (Stadion Olimpijski) UKR v FRA
• Sobota 16 czerwca 2012 grupa A
• 17: Grecja - Rosja, Warszawa godz. 20:45 (Stadion Narodowy) GRE v RUS
• 18: Czechy - Polska, Wrocław godz. 20:45 (Stadion Miejski) CZE v POL
• Niedziela 17 czerwca 2012 grupa B
• 19: Portugalia - Holandia, Charków godz. 20:45 (Stadion Metalist) POR v NED
• 20: Dania - Niemcy, Lwów godz. 20:45 (Arena Lwów) DEN v GER
• Poniedziałek 18 czerwca 2012 grupa C
• 21: Chorwacja - Hiszpania, Gdańsk godz. 20:45 (PGE Arena) CRO v ESP
• 22: Włochy - Irlandia, Poznań godz. 20:45 (Stadion Miejski) ITA v IRL
• Poniedziałek 18 czerwca 2012 grupa D
• 23: Anglia - Ukraina, Donieck godz. 20:45 (Donbas Arena) ENG v UKR
• 24: Szwecja - Francja, Kijów godz. 20:45 (Stadion Olimpijski) SWE v FRA
• ĆWIERĆFINAŁY
• Czwartek 21 czerwca 2012
• 25: 1A v 2B, Warszawa godz. 20:45 (Stadion Narodowy)
• Piątek 22 czerwca 2012
• 26: 1B v 2A, Gdańsk godz. 20:45 (PGE Arena)
• Sobota 23 czerwca 2012
• 27: 1C v 2D, Donieck godz. 20:45 (Donbas Arena)
• Niedziela 24 czerwca 2012
• 28: 1D v 2C, Kijów godz. 20:45 (Stadion Olimpijski)
• PÓŁFINAŁY
• Środa 27 czerwca 2012
• 29: Zwycięzca ♯25 v Zwycięzca ♯27, Donieck godz. 20:45 (Donbas Arena)
• Czwartek 28 czerwca 2012
• 30: Zwycięzca ♯26 v Zwycięzca ♯28, Warszawa godz. 20:45 (Stadion Narodowy)
• FINAŁ
• Niedziela 1 lipca 2012
• 31: Zwycięzca ♯29 v Zwycięzca ♯30, Kijów godz. 20:45 (Stadion Olimpijski)