Ogłoszenie

Ogłoszenie

Postprzez Sołtys » 13 Lis 2014, 12:37

W najbliższą niedzielę 16 listopada 2014 roku każdy z nas może zdecydować o wyborze Władz Samorządowych. Tego dnia, każdemu pełnoletniemu obywatelowi przysługiwać będzie prawo, ale też moralny i patriotyczny obowiązek wzięcia udziału w głosowaniu. Nasi przodkowie walczyli o wolność, z jakiej dziś możemy się cieszyć. Wykorzystajmy więc ten ogromny przywilej, jaki dała nam demokracja.
Wszyscy chcemy, aby nasza miejscowość się rozwijała, zmieniała na lepsze. Niedzielne Wybory Samorządowe, dają nam po raz kolejny szansę na zmianę wizerunku naszego lokalnego społeczeństwa, naszego najbliższego otoczenia – naszej miejscowości i gminy. Podczas tych wyborów mamy możliwość zagłosować na ludzi, którzy przez najbliższe cztery lata, będą mieli wpływ na losy naszej miejscowości, a tym samym na naszą przyszłości.
W tym roku mamy szansę mieć swojego reprezentanta w Radzie Miejskiej. Dlatego też nie można pozostawać biernym, tą szansę trzeba wykorzystać.
Drodzy Mieszkańcy Jurczyc zapraszam do wzięcia udziału w niedzielnych wyborach, zachęcając jednocześnie do oddania głosu na moją osobę. Mam nadzieję, że zaufanie jakim mnie Państwo obdarzycie zaprocentuje w przyszłości. Liczy się każdy głos, zjednoczmy się więc idąc na wybory bo to jedyny sposób na to by Jurczyce miały wpływ na podejmowanie kluczowych dla gminy decyzji.


Sołtys Jurczyc
Jerzy Kłępa
Sołtys
 
Posty: 65
Rejestracja: 18 Sty 2011, 14:51

Wróć do Ogłoszenia lokalne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości

cron