Strona 1 z 1

APEL w sprawie placu zabaw

PostWysłany: 18 Kwi 2011, 08:37
przez krupnik160
Ten post skierowany jest tylko do użytkowników placu.
Jeśli macie odwagę śmiecić i niszczyć plac, który powinien służyć wszystkim proszę znajdźcie odwagę by odpowiedzieć na proste pytanie. Dlaczego to robicie??? Czy jest jakiś powód by rozbijać butelki na drobny mak w piaskownicy? Dzięki Wam piasek, który został w ostatnich dniach przywieziony na pewno nie nadaje się do zabawy dla dzieci.
Czy jest jakiś sens w brudzeniu zjeżdżalni petami? Dzięki Wam, żadne dziecko w niedzielę nie mogło ani raz skorzystać z tej atrakcji, bo żaden rodzic z pewnością nie zabrał na spacer myjki.
Nikt nie ma nic przeciwko żebyście siedzieli na placu, ale czy przyjemnie jest Wam siedzieć na wysypisku śmieci i pić piwo. Czy nie milej jest usiąść w miejscu ładnym i czystym? Czy tak trudno wsadzić butelki i opakowanie po chipsach do kosza???
Czy w żadną niedzielę dzieci nie mogą pójść na czysty plac zabaw by wspólnie pobawić się z innymi dzieciakami z okolicy. Jeśli my nie zadbamy o plac to nikt inny tego nie zrobi, a patrząc na to jak plac wygląda w każdą niedzielę ja nie mam kompletnie motywacji by go sprzątać. Dlatego proszę zastanówcie się, dlaczego to robicie??? Mam nadzieję, że jeśli zastanowicie się przez chwilkę to następnym razem pozbieracie śmieci za sobą, nie będziecie nic łamać, niszczyć bo będziecie chcieli przyjść kolejny raz na czysty plac. Skoro plac ma służyć nam to zróbmy coś by inni też chcieli na niego przyjść. Proszę...

Re: APEL w sprawie placu zabaw

PostWysłany: 22 Kwi 2011, 10:34
przez PogromcaSzyszek
Czy tak trudno wsadzić butelki i opakowanie po chipsach do kosza???


Nie ukrywam, że trudno gdyż na placu zabaw nie ma kosza.

Re: APEL w sprawie placu zabaw

PostWysłany: 11 Sie 2011, 14:10
przez SamiWiecieKto
Tak jak wspomniałem wcześniej, tak podtrzymuję, aby założyć monitoring nie tylko na placu ale i w całej wsi, dzięki temu nasza wieś będzie o wiele bezpieczniejsza.

Re: APEL w sprawie placu zabaw

PostWysłany: 15 Sie 2011, 21:42
przez osama
Tak myślę tak samo, zdecydowanie powinno sie zainstalować monitoring i marnować pieniądze podatników. Bo to młodzież to taka zła, bo wiadomo to robią swoi. A nikt nie pomyśli że ten syf ostatnimi czasy robią jakieś gówniarze z skw i okolic, no ale oczywiście lepiej oczernić swoich, to takie proste.